TicketForEvent використовує файли «cookies» OK

U16 Чемпіонат Європи серед чоловіків Дівізіон А Київ Україна 8 серпня 2013. Купити квитки онлайн. Купить билеты онлайн

Партнерська програма заходу

Підключіться до партнерської програми і отримуйте дохід від залучення покупців квитків на захід!
Ваш прибуток від розповсюдження квитків складе 5.00 UAH за кожен проданий квиток.

Про захід

U16 Чемпіонат Європи з баскетболу 2013 року серед чоловіків пройде в київському Палаці Спорту з 8 по 18 серпня 2013 року і збере 16 найкращих команд Європи в боротьбі за найпрестижніший баскетбольний трофей.
Повний список учасників, баскетбольні новини, команди, результати матчів, статистика, турнірна таблиця, ігри, фотографії, відео та багато іншого - на офіційному сайті турніру: http://u16men.fibaeurope.com, а також на офіційній сторінці події у Facebook: https://www.facebook.com/events/509051979148397

Головна арена Палацу Спорту буде поділена на два окремих баскетбольних корти. Кожного ігрового дня буде проходити вісім матчів одночасно, по чотири матчі на кожному корті.
Придбаний електронний квиток містить в собі унікальний штрих-код, в якому зашифрована назва обраної вами події, дата, час та місце в залі. Закодована на електронному квитку інформація перевіряється сканером штрих-кодів. Після успішної перевірки по даному квитку може бути дозволений вхід. Один квиток дає право відвідати захід лише одній особі. Система не пропускає повторів або використання одного і того ж штрих-коду двічі.
Квиток надає можливість відвідати будь-яку з 4-х ігор на протязі ігрового дня на вибраному корті. Квиток є багаторазовим на вхід за умови реєстрації квитка при кожному виході.
Власник квитка несе повну відповідальність за збереження квитка. Код квитка є унікальним, тому не показуйте його стороннім людям та в жодному разі не копіюйте квиток! Якщо ж з вашої вини квиток було скопійовано, то це розцінюється, як фізична втрата квитка.

Прийдіть підтримати свою улюблену команду та запрошуйте друзів!

Не пропустіть найважливішу спортивну подію у 2013 році в Україні!

12
12 серпня 2013
понеділок
початок о 14:15
Палац спорту, Україна, Київ
Україна, Київ
Спортивна площа 1

Організатор

МОК «ЄвроБаскет 2015»

БЦ «Європа»

Столичне шосе,103

м.Київ, Україна, 03131

tickets@eurobasket2015.org